- Hoşgeldiniz

Karamürsel’de düzenlenen toplantıda Ulaşım projeleri masaya yatırıldı

Karamürsel’de düzenlenen toplantıda Ulaşım projeleri masaya yatırıldı sitemize 09 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 897 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Karamürsel’de düzenlenen toplantıda Ulaşım projeleri masaya yatırıldı

Başkan Karaosmanoğlu, Karamürsel’de düzenlenen toplantıda Ulaştırma Bakan Yardımcısı Baş ve ilçe belediye başkanlarıyla bir araya geldi

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel’de Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yahya Baş ile bir araya geldi. İlçe belediye başkanlarının da katıldığı toplantıda Kocaeli’nde ulaşımla ilgili yapılan çalışmalar ele alındı.

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar ile Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Yazıcı da toplantıda hazır bulundu. Görüşmede ulaşım alanında halen devam eden ve yapılması planlanan çalışmalarla Yüksek Hızlı Tren ve Körfez Geçiş Projesi ele alındı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz