- Hoşgeldiniz

KARA SAPLANAN OTOBÜSÜ İZMİT BELEDİYESİ KURTARDI

KARA SAPLANAN OTOBÜSÜ İZMİT BELEDİYESİ KURTARDI sitemize 25 Şubat 2021 tarihinde eklenmiş ve 14 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
KARA SAPLANAN OTOBÜSÜ İZMİT BELEDİYESİ KURTARDI

Başiskele Vezirçiftliği Mahallesi Köroğlu Caddesi’nde kara saplanan Hereke hattında çalışan halk otobüsünün imdadına İzmit Belediyesi ekipleri yetişti

Kocaeli genelinde etkili olan kar yağışına karşı tüm ekiplerini seferber eden İzmit Belediyesi, kentin her noktasında çalışmalarını sürdürüyor. Sorumluluk alanı olmayan yerlere dahi vatandaşın talebi üzerine mağduriyet yaşanmaması için zaman zaman destek veren ekipler, Başiskele Vezirçiftliği Mahallesi’nde kara saplanan bir halk otobüsünün imdadına yetişti.

Hereke Otobüsünün Yardımına Koştular

Dün gün boyu ve gece saatlerinde Sanayi Mahallesi’nde kar küreme ve tuzlama mesaisi yapan İzmit Belediyesi ekipleri, akşam saatlerinde yoğun kar yağışı nedeniyle Başiskele Vezirçiftliği Mahallesi Köroğlu Caddesi’nde kara saplanan Hereke otobüsünün de yardımına koştu. Ekipler büyük bir gayret göstererek otobüsü saplandığı yerden çıkartırken, şoförün mağduriyetini giderdi. Halk otobüsü sürücüsü de aracını kurtaran İzmit Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,