- Hoşgeldiniz

Kar timi 24 saat görev başında

Kar timi 24 saat görev başında sitemize 30 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 299 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Mustafa Altay, bölgemizi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava öncesinde İzmit, Kartepe, Derince, Körfez, Kandıra, Başiskele, Karamürsel, Gölcük ve Gebze ilçelerinde kar timlerinin göreve hazır olduğunu söyledi.

214 PERSONEL 91 ARAÇ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bu hafta etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle tüm tedbirleri aldı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Mustafa Altay Altay, Büyükşehir Belediyesi olarak toplam 214 personelin 91 araçla yolların kar yağışından kapanmaması için 24 saat boyunca görev yapacağını açıkladı.

KAR BEKLENEN YERLERDE EKİPLER HAZIR

İzmit merkezdeki kontrol noktalarından bazıları Umuttepe Hastanesi güzergâhı, Gündoğdu Konutları, Radar Yolu, Kuruçeşme Irak Konutları, Santral yokuşu ve Kuruçeşme TOKİ Konutları olarak belirlendi. Ayrıca diğer ilçelerde birçok noktada ekipler, vatandaşların herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için çalışıyor. Büyükşehir ekipleri ayrıca don olaylarının önüne geçmek amacıyla şehrin önemli noktalarında tuzlama araçları ile çalışma yapıyor.

TAKVİYE EKİPLER DE GÖREV BAŞINDA

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı kar ile mücadele timine takviye olarak DSİ ve Fen İşleri Daire Başkanlığı’na iş yapan müteahhit firmalardan JCB, Loder ve greyder desteği sağlandı. Öte yandan Büyükşehir tarafından köy muhtarlarına kışın yolların kardan kapanmasını önlemek için 33 adet bıçaklı traktör verilmişti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :