- Hoşgeldiniz

Kandıra Kefken muhtarından İSU’ya teşekkür

Kandıra Kefken muhtarından İSU’ya teşekkür sitemize 02 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 250 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İSU Genel Müdürlüğü, Kocaeli’nin her tarafında olduğu gibi Kandıra ve turizm bölgesi olan sahil bölgelerinde de içmesuyu, kanalizasyon, yağmursuyu ve dere ıslahı ile arıtma tesisi gibi yatırımlar yaptı. İşletmeye alınan altyapı hatları ve tesisler ile birlikte bölgede altyapı problemleri uzun yıllar yaşanmayacak. Namazgah barajının devreye alınması ile birlikte bölgenin içmesuyu problemi de tamamen çözüldü.

MUHTAR,”UMMADIĞIMIZ YATIRIMLAR YAPILDI”

Kocaeli’nin turizm merkezlerinden biri olan Kandıra Kefken Mahallesi muhtarı Zeynel Ekrem, aza Zeynel Abidin Kesikbaş ile birlikte İSU Genel Müdürü İlhan Bayram’ı ziyaret etti. İSU’ nun yaptığı altyapı ve Büyükşehir Belediyesi’nin üst yatırımları ile Kefken’in bir cazibe merkezi haline geldiğini ifade eden muhtar Ekrem, yapılan yatırım ve hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Kefken’de 450 hane ve 2500 nüfuslarının bulunduğunu hatırlatan Ekrem, yapılan çalışmalar ile Kefken’in altyapı problemlerinin kalmadığını belirterek,”İSU Genel Müdürlüğü, bölgemizde ummadığımız altyapı yatırımları yaptı. Bu yatırımlar ile bölgemiz cazibe merkezi haline geldi. Bundan dolayı başta İSU Genel Müdürlü İlhan Bayram olmak üzere bütün çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun.”dedi.

BAYRAM,”UZUN YILLAR ALTYAPI PROBLEMİ YAŞANMAYACAK”

Ziyaretten dolayı muhtar Zeynel Ekrem’e teşekkür eden Genel Müdür İlhan Bayram, “Bölge ayrımı yapmadan program çerçevesinde yatırımlar yapıyoruz. Turizm bölgesi olan Kandıra’nın sahil bölgelerine de önemli altyapı yatırımlar yaptık. Namazgah barajı ile bol ve düzenli içmesuyu sağladık. Kanalizasyon hatları ile atıksuları toplayarak yaptığımız Cebeci Atıksu Arıtma Tesisi’nde arıtarak çevrenin ve deniz kirliliğiniz önüne geçtik. Yağmursuyu hatları ve dere ıslahları ile yüzey sularını toplayarak su baskınlarının önüne geçtik. Yaz ayları ile birlikte nüfusu yoğunluğu düşünülerek inşa ettiğimiz altyapı yatırımları ile artık bölgede uzun yıllar altyapı problemi yaşanmayacaktır” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :