- Hoşgeldiniz

Kağıtsporlu İzcilerde, Polis Amcalarını unutmadı

Kağıtsporlu İzcilerde, Polis Amcalarını unutmadı sitemize 10 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 436 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kağıtsporlu İzcilerde, Polis Amcalarını unutmadı

Birçok ulusal ve uluslararası etkinliğe katılan, Türkiye’nin en aktif izci gruplarının başında gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu izciler bu kez Polis amcalarının özel gününü unutmadı. Çok sayıda Kağıtspor’un mini izcisi İzmit Merkez’de düzenlenen Polis haftası etkinliğine katılarak ortamı panayır havasına çevirdi. Polis teşkilatının da memnun kaldığı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Kocaeli Valisi Ercan Topaca, İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik ve çok sayıda üst düzey müdür ve memur Polis katıldı.

PAMUK HELVA YEDİLER

Emniyet Teşkilatının 168. Kuruluş yılı çerçevesinde İzmit`te düzenlenen etkinliğe Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu izciler adeta ilgi odağı oldu. Polisler tarafından yakın ilgile karşılanan minik iziler kendileri için kurulan oyun parkurlarında ise doyasıya oynadılar. Kısa bir süreliğine trafik polisleri tarafından trafik kuralları hakkında bilgilendirilen minik izciler daha sonra polisler tarafından dağıtılan Pamuk helva ve dondurmayı afiyetle yediler.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz