- Hoşgeldiniz

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 22 Mayıs 2013

Kağıtsporlu Genç hokeycilerden galibiyet

Kağıtsporlu Genç hokeycilerden  galibiyet

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda Genç erkekler Buz Hokeyi liginde şampiyonluğu hedefleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü buz hokeycileri, hedefine doludizgin ilerliyor. Hafta sonu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Olimpik Buz spor salonunda Büyükşehir Belediye Ankara Spor ile Başkent spor kulüplerini ağırlayan mavi beyazlılar iki maçı da kazanarak Play-Off’a kaldı.

62 GOL KAYDETTİ

İlk maçta Büyükşehir Belediye Ankaraspor ile karşılaşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’lu buz hokeyciler karşılaşmayı 7-2 kazandı. Ankaraspor maçından bir gün sonra ise bir başka Başkent temsilcisi Başkentspor kulübüyle karşılaşan mavi beyazlılar, bu maçı da 15-4 kazanarak Play-Off’a kalan dört takımdan biri oldu. 7 Maçta 6 galibiyet ve attığı 62 golle Play-Off’a kalan Genç Buz hokeyciler geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda şampiyonluk için mücadele edecek.

Firmalar kategorisinde bulunan Kağıtsporlu Genç hokeycilerden galibiyet sitemize 22 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 422 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz