- Hoşgeldiniz

Kağıtspor yönetimi, 2014’ün başarılarını kutladı

Kağıtspor yönetimi, 2014’ün başarılarını kutladı sitemize 22 Ocak 2015 tarihinde eklenmiş ve 227 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun amatör spor branşlarına verdiği destek doğrultusunda 2004 yılında yeniden yapılanan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü, 2004 yılından günümüze 7 olan branş sayısını 28’e, 13 olan sporcu sayısını ise 51 bin 153’e çıkarmasının yanında, birçok spor branşında ise kazandığı derecelerle ülkemizin ve Kocaeli’nin gururu oldu.

BİR YILDA 326 DERECE

Amatör spor kulüpleri arasında Türkiye’de marka kulüp haline gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü, 2014 yılında da elde ettiği madalyalar ve kupalarla ulaşılması zor bir rekora daha imza attı. 2013 yılda 291 derece elde eden Mavi Beyazlılar, 2014 yılında bu sayıyı 35 derece arttırarak, 2014 yılındaki başarı sayısını 326’ya çıkardı. 326 derecenin 109’unda altın, 103’ünde gümüş, 114’ünde ise bronz madalya kazanan Mavi Beyazlı kulübün yönetimi bu başarısını mütevazi bir şekilde kutladı.

YÖNETİM TAM KADRO

Yönetim kurulu toplantılarını farklı bir spor tesisinde gerçekleştiren Kağıtspor yönetimi son yönetim kurulu toplantısını Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Atış Poligonu’nda yaptı. İslam Yücel başkanlığındaki yönetim kurulu toplantısına ikinci başkan Hamza Bakkal, genel sekreter Fatih Özkaraaslan, yönetim kurulu üyeleri Yasin Özlü, Kemal Ceylan, Ömer İslamoğlu, Muhammed Feyzi Karabıyık, Erhan Öztürk, Yasin Bulut, Fikret Yıldız, Ömer Bahadır Özyılmaz ve Spor Şube Müdürü Doğa Ergün katıldı.

MÜTEVAZİ KUTLAMA

Toplantının ardından Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü yönetim kurulu üyeleri Mavi Beyazlı üzerinde “Şampiyon Kağıtspor Kulübü” yazan şampiyonluk pastasını kesti. Kulüp başkanı Yücel, yönetim kurulu üyelerine hitaben yaptığı konuşmada, “Kağıtspor camiası büyük bir camia. Bunu uluslararası gittiğimiz şampiyonalarda daha da iyi görüyoruz. Amatör spor branşlarında kazandığımız bu başarılarla köklü bir kulüp olmanın

haklı gururunu yaşıyoruz. Bu başarımızı 2015 yılında da artarak sürdüreceğiz” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :