- Hoşgeldiniz

Kağıtspor kulübü judocusu Sebile Akbulut’tan Yine Madalya

Kağıtspor kulübü judocusu Sebile Akbulut’tan Yine Madalya sitemize 10 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 543 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 Kağıtspor kulübü judocusu Sebile Akbulut’tan Yine Madalya

16 ülkeden 260 sporcunun katılımıyla Rusya’nın Tver kentinde yapılan Ümitler Avrupa Kupası sona erdi. Son gün Sebile Akbulut, finalde Polonyalı rakibine yenilerek Avrupa ikincisi oldu.

2. gün; bayanlarda; 57, 63, 70 ve +70 kg.larda, erkeklerde ise 66, 73, 81, 90 ve +90 kg.larda müsabakalar yapılırken, +70 kg. da madalya beklediğimiz sporcularımızdan olan Sebile Akbulut yüzümüzü kara çıkarmadı.

Tüm rakiplerini yenerek finale kadar çıkan Sebile, finalde Polonyalı rakibine şansız bir şekilde yenilerek  Avrupa kupasını ikinci olarak tamamladı.

Ukrayna ‘da yapılan Ümitler Avrupa Kupasında bronz madalya kazananKocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü judocusu Sebile Akbulut, Rusya‘da da kendisini gösterdi ve ülkemize bir hafta içerisinde iki madalya kazandırmış oldu.

Türkiye Rusya ‘da yapılan Ümitler Avrupa Kupasını; 2 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalya ile Rusya’nın ardından ikinci sırada tamamlamış oldu.

sebile-akbulut

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz