- Hoşgeldiniz

Kağıtspor, Guinness rekorlarına aday

Kağıtspor, Guinness rekorlarına aday sitemize 24 Ocak 2015 tarihinde eklenmiş ve 334 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 

51 bin 153 sporcusuyla Türkiye’nin en çok lisanslı sporcusuna sahip kulübü olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor, bu sayıyla Türkiye’deki 637 ilçe nüfusunu geride bırakarak rekora koşuyor. Birçok ilçenin nüfusunu geride bırakan Kağıtspor Kulübü, 2015 yılında da 45 bin sporcuyu daha kadrosuna katarak, Guinness rekorlar kitabına girmek istiyor.

28 BRANŞTA HİZMET VERİYOR

28 branşıyla Türkiye’nin en çok aktif branşına sahip olma özelliğini de taşıyan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü, Guinness rekorlar kitabına girerek adını tüm dünyaya duyurmak istiyor. Konuyla ilgili olarak kulüp başkanı İslam Yücel, yaptığı açıklamada, ‘’1937’de kurulan tarihi başarılarla dolu köklü bir kulüp olarak, her geçen gün daha da büyüyoruz. Zaten sporcularımızın dünya çapında elde ettiği başarılarla, kulübümüz bilinen bir kulüp’’ dedi.

ADIMIZI DÜNYAYA BİR KEZ DAHA DUYURACAĞIZ

Kulüp başkanı Yücel, “Bu başarılarla birlikte dünyanın en çok sporcusuna sahip olmak için bir mücadelemiz var. Bunun için hedefimiz doğrultusunda bu sayıya ulaşarak Guinness yetkililerini çağıracağız. Rekorlar kitabına da girerek, bu sayede adımızı dünyaya bir kez daha duyuracağız” dedi. Kulüp başkanı Yücel, daha sonra yapılan idmanları kulüp yöneticisi Yasin Özlü ve Spor Şube Müdürü Doğa Ergün ile birlikte izleyerek, sporculara şampiyonalar öncesi başarı dileklerinde bulundu.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :