- Hoşgeldiniz

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 18 Nisan 2013

Kağıtspor Boks’ta, Alt Yapı Sağlam

Kağıtspor Boks’ta, Alt Yapı Sağlam

Alt yapıya büyük önem veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü, tüm branşlarda çalışmalarını alt yapı ağırlıklı olarak sürdürüyor. Büyükşehir Belediye Kağıtspor’da alt yapı ağırlıklı çalışan branşların başında gelen Boks sporunda faaliyetler ise tüm hızıyla sürüyor. Mavi beyazlı minik boksörler son olarak SEKASEM’de elli minik boksörün bir araya geldiği teşvik müsabakalarıyla, ringde performans testi yaptı.

SEKASEM’DE YAPILDI

Seka Sporcu Eğitim Merkezi (SEKASEM) Boks şubesinde gerçekleşen Teşvik çalışmalarına Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübünün Yuvacık, İzmit, Gebze ve Acısu şubelerindeki boksörlerinin yanı sıra Sakarya Erenler spor kulübü, Sakarya Boks Spor kulübü boksörleri katıldı. Yaklaşık 50 minik boksörün katıldığı çalışmalara Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü 30 boksörüyle katıldı. Mavi beyazlı minik boksörler ringde gösterdiği performanslarıyla göz doldururken gelecek için büyük umut verdi.

 

 

Son Güncelleme : 18.04.2013 11:57:59

Firmalar kategorisinde bulunan Kağıtspor Boks’ta, Alt Yapı Sağlam sitemize 18 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.879 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz