- Hoşgeldiniz

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 22 Nisan 2013

Kadınlara Özel Sema Gösterisi Büyük İlgi Gördü

Kadınlara Özel Sema Gösterisi Büyük İlgi Gördü

Periyodik olarak gerçekleştirdiği sema gösterileri ile İzmitlilerin takdirini kazanan İzmit Belediyesi Kutlu Doğum Etkinlikleri kapsamında sadece kadınlara özel bir sema programı düzenledi. Sabancı Kültür Merkezi’nde İzmit Belediyesi ve Tasavvuf Vakfı Kocaeli Şubesi işbirliği ile gerçekleştirilen sema gösterisi ve ney dinletisine İzmitli kadınlar büyük ilgi gösterdi.

Ney dinletileri ve sema gösterileriyle İzmitlilere unutamayacakları anlar yaşattıklarını ifade eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Burada çok güzel bir hava var. Ney sesini duyduğum zaman ruhumun dinlendiğini hissediyorum. Sema gösterileri ve ney dinletileri sayesinde ruhumuz dinleniyor. İslam alemi olarak kutladığımız Kutlu Doğum Haftası’nda siz değerli kadınlarımız için bu organizasyonu gerçekleştirmekten ötürü çok mutluyuz. Görevimiz size hizmet etmek, sizlere hizmet bizim boynumuzun borcudur” şeklinde konuştu.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın konuşmasının ardından Hz Muhammed konulu bir konuşma yapan Tasavvuf Vakfı Kocaeli Şubesi Temsilcisi Gülay Işık, Hz. Muhammed’in merhametinin ön planda olduğu hikayeleri izleyicilerle paylaştı.

Konuşmalar ve ney dinletisinin ardından başlayan bayan semazenlerin gösterisi, izleyicilerden tam not aldı. Salonu dolduran kadınlar semazenleri dikkatle izlediler. Kadınlar kendileri için gerçekleştirilen bu etkinlik için İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve ekibine teşekkür ettiler.

sema-gosterisi

Firmalar kategorisinde bulunan Kadınlara Özel Sema Gösterisi Büyük İlgi Gördü sitemize 22 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 428 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz