- Hoşgeldiniz

İzmit´te 2. Doğan Dönemi Başladı

İzmit´te 2. Doğan Dönemi Başladı sitemize 09 Nisan 2014 tarihinde eklenmiş ve 433 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İzmit´te 2. Doğan Dönemi Başladı

nevzat-dogan

İkinci kez İzmit Belediye Başkanlığı görevine seçilen Dr. Nevzat Doğan, mazbatasını alıp göreve başladı.

Doğan, ilk olarak belediye meclis üyeliğine seçilenlerle birlikte Kocaeli Adliyesi’ne gitti. Burada İzmit 1.seçim kurulu başkanı Mehmet Yücel’den mazbatasını alan Başkan Doğan,  Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları İlçe Başkanı Aysel Demirtaş ve partililerle birlikte bando eşliğinde   Belsa’ya kadar yürüdü.

baskan-nevzat-dogan

KARANFİLLERLE KARŞILANDI

 

Belsa önünde İzmit Belediyesi çalışanlarınca karanfillerle karşılanan Dr. Nevzat Doğan, burada yaptığı konuşmada”  demokratik bir seçim sonucunda halkımızın teveccühü ile tekrar  göreve seçilmemin heyecan ve gururunu yaşıyorum. Seçim döneminde herkes kendi görevini yaptı. Geçen 5 yılda yaptığımız  hizmetler neticesinde halkımız yola devam etmemize karar verdi. Bu bir hizmet yarışıdır. Taktiri halkımız verdi. Seçim öncesi Hak’ka yaslanıp sonra da halkımıza güvendik. Hak’kın yolunda halkın hizmetinde olmayı ilke edinmeye devam edeceğiz” dedi.

 

HEDEF 2023

 

Yeni dönemde artık büyük yürüyüş başladı diyen Doğan”  Bu 2023 İzmit’in inşaatının yürüyüşüdür. Tarih, turizm, kültür kenti İzmit yürüyüşüdür.  Bilgi teknolojilerini üretip pazarlayan dünyada tanınan İzmit için yola çıktık. Seçim rozetini çıkartıp herkesin her kesimin belediye başkanı olmaya devam edeceğim. Belsa’nın üzerinde hizmet bayrağı dalgalanmaya devam edecek. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da  hiçbir ayrım yapmadan hizmet edeceğim. İzmit halkını seviyoruz. İzmit halkı da bizi sevdiği için ikinci kez göreve getirdi. Bir önceki dönemde görev yaptığımız belediye meclis üyelerine teşekkür ederim. Bu kente  kim bir çivi çaktıysa hepsine minnettarız. Yeni dönemde de  İzmit’e güzel hizmetler etmeye devam etmenin heyecanı içindeyim. İzmit’in yarınları çok daha mutlu, huzurlu, geliri daha yüksek olacak. Yetimin delikli kuruşunu kimseye kaptırmamaya devam edeceğiz. Durmak yok hizmete devam” şeklinde konuştu.  Başkan Doğan’ın konuşmasının ardından Belsa önünde pasta kesildi. İkinci kez İzmit Belediye Başkanlığı’na seçilen Doğan, daha sonra tebrikleri kabul etti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :