- Hoşgeldiniz

İZMİTLİ MUHTARLAR BOĞAZ TURUYLA KEYİFLİ BİR GÜN GEÇİRDİ

İZMİTLİ MUHTARLAR BOĞAZ TURUYLA KEYİFLİ BİR GÜN GEÇİRDİ sitemize 17 Eylül 2021 tarihinde eklenmiş ve 18 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İZMİTLİ MUHTARLAR BOĞAZ TURUYLA KEYİFLİ BİR GÜN GEÇİRDİ

İzmitli mahalle muhtarları ve yakınları, İzmit Belediyesinin düzenlediği boğaz turuyla keyifli bir günü geride bıraktılar

İzmit Belediyesi Muhtarlık Hizmet Masası, ilçemizde görev yapan muhtarlarla iletişimi güçlendirmek adına muhtarlar için boğaz turu organize etti. Sarıyer Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen organizasyonda 67 kişinin olduğu ikinci kafile, eski Perşembe Pazarı alanından kalkan otobüslerle İstanbul’a hareket etti. Etkinliğe Muhtar Hizmet Masası komisyon üyesi Ercan Umutlu ve Meclis üyesi Halil İnciel de katıldı.

Boğazın Eşsiz Manzarasıyla

İzmit Belediyesinin düzenlediği organizasyonda Muhtarlar ve yakınları keyifli bir gün geçirerek stres attılar. Organizasyonun ikinci gününde boğazın eşsiz manzarasıyla sohbet ederek güzel bir günü geride bırakan Muhtarlar ve yakınları organizasyon için başta İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

 

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,