- Hoşgeldiniz

İzmitli kuaförler uluslararası fuara hazırlanıyor

İzmitli kuaförler uluslararası fuara hazırlanıyor sitemize 17 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 481 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İzmitli kuaförler uluslararası fuara hazırlanıyor
Kocaeli Artistik Kuaförler Derneği Başkanı Cengiz Gökhan Ergin ve Yönetim Kurulu Üyesi Şener Çakal İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti. İzmit Belediyesi ve Kocaeli Artistik Kuaförler Derneği’nin 30 Nisan – 2 Mayıs tarihleri arasında Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenleyeceği Uluslararası HAIRtistic Yarışma & Şov & Fuar hakkında Başkan Doğan’a bilgi veren dernek üyeleri bu etkinliğin Türkiye’de bir ilk olacağını söylediler.

 

DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLER KATILACAK

 

12 ülkeden saç tasarımcıların katılacağı uluslararası yarışmayla ilgili açıklamalarda bulunan dernek yöneticileri “Dünyaca ünlü duayen kuaförlerin şovlarıyla renk katacağı etkinlik 3 gün sürecek. Kuaförlük mesleğine yönelik tedarikçiler, malzemeciler, kozmetik firmaları, kuaför mobilyası üreticileri fuara katılacaklar. Mesleki eğitim seminerleriyle kuaförler bilgilerine bilgi katacaklar” dedi.

 

ÖDÜLLÜ YARIŞMA

 

“Uluslararası HAIRtisticYarışma & Şov & Fuar etkinliğinde 5 dalda ferdi ve 1 dalda ekip yarışması düzenlenecek. Yarışmada birinci olanlara 2013 model otomobil, ikinci ve üçüncülere de ülkemizin tarihi ve turistlik yerlerine tatil ve geziler hediye edilecek” diyen dernek yöneticileri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a da desteklerinden ötürü teşekkür ettiler.

 

ŞEHRİN TANITIMI İÇİN FIRSAT

 

Fuarların şehirlerin tanıtımı ve mesleklerin gelişimi açısından önemli birer fırsat olduğuna dikkat çeken Başkan Doğan “bu açıdan Kocaeli Artistik Kuaförler Derneği ile ortak olarak düzenlediğimiz bu fuarı çok anlamlı buluyorum. Kendileri ile zaman zaman ortak bir takım çalışmalar yapıyorduk. Bu fuar bunların en büyüğü olacak. Ben inanıyorum ki fuar İzmit’in tanıtımı açısından da önemli bir fırsat” dedi.

izmitli-kuaforlar-baskanla

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz