- Hoşgeldiniz

İzmit’li Fırıncı Belediye’yi Halk’a Şikayet Ediyor

İzmit’li Fırıncı Belediye’yi Halk’a Şikayet Ediyor sitemize 08 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.823 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İzmit’li Fırıncı Belediye’yi Halk’a Şikayet Ediyor

İzmit  İkizli Çeşme`de “Köseoğlu Ekmek Fırını’nı” açan Cevahir Köse, İzmit Belediyesi`nden daha önce yapım izni almasına rağmen, çalışmalarının bitmesinin ardından işletme ruhsatı alamamıştı. Belediyenin yapım izni verip sonra işletme ruhsatı vermemesi ve kendisinden 5 bin lira para istemesi üzerine fırının camına büyük bir pankart asan ve izmitli-firinci-cevahir-kose

belediyeye tepki gösteren Cevahir Köse`nin pankartı İzmit Belediyesi zabıtası tarafından indirildi.

Bunun üzerine, fırınının önüne bir defter koyarak vatandaşlardan  İmza toplamaya başlayan Cevahir Köse, İzmit Belediyesini halka şikayet ediyor.

Cevahir Köse, “İnşaat çalışmalarına başladığımda bana izin verdiler. Ben de bu izinler doğrultusunda çalışmalarımı tamamladım. Daha sonra ise işletme ruhsatı almak için başvuruda bulundum. Önce ruhsatımı çıkardılar ancak bana teslim etmediler. Ruhsatımı almak istediğimde benden 5 bin lira istediler. Bana parayı neden istediklerini açıklasınlar” dedi.

90 kuruşluk ekmeği 70 kuruşa satan, Cevahir Köse’nin sahibi olduğu Köseoğlu fırını, Kocaeli Fırın’cılar Odası tarafından İzmit Belediyesine şikayet edilmiş, ardından ruhsat gerekçesiyle fırının çalışması belediye tarafından durdurulmuştu.

ucuz-ekmek-satan-firin-kapatildi

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz