- Hoşgeldiniz

İzmit Köylü Pazarı İçin Kura Çekildi

İzmit Köylü Pazarı İçin Kura Çekildi sitemize 10 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 620 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İzmit Köylü Pazarı İçin Kura Çekildi

İzmit Belediyesi 26 Temmuz 2013 Cuma günü hizmete girecek İzmit Belediyesi Köylü Pazarı’nda tezgah açacak kişileri belirlemek üzere kura çekti. Cumhuriyet Mahallesi’nde Karayol Sokak ile Necmettin Kırbaş Sokak arasında kurulacak pazar alanından 94 köylü yararlanacak. 

94 TEZGAH AÇILACAK

 

Gerçekleştirilen kura çekimine katılarak başvuruda bulunan Pazar esnafı ile sohbet eden Başkan Doğan 94 tezgahı, 10 araçlık otopark, Zabıta Birimi, mescit ve tuvaletleri bulunan Köylü Pazarı için çok talep olduğu için kura çekimi yapıldığı bilgisini verdi. Adaletli davranmak adına bu tür bir yöntem belirlediklerini dile getiren Başkan Doğan, köylü pazarında hizmet verecek olan esnafa kaliteli ürünler üretip değerinde satmaları tavsiyesinde bulundu.

 

EVRAKLAR 19 TEMMUZ’A KADAR TESLİM EDİLECEK

 

Kura sonrasında isimleri belirlenen pazarcılar ikametgah, nüfus cüzdan fotokopisi, 3 adet fotoğraf ve Ziraat Odası’ndan alacakları Çiftçilik Belgesi ile 19 Temmuz 2013 Cuma gününe kadar İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne kayıt yaptıracaklar. Kaydını yaptırmayan ve ya eksik belge getirenlerin yerine yedek listelerdeki isimler alınacak.

nevzat-dogan

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz