- Hoşgeldiniz

İzmit Emniyet Müdürü´nden Doğan´a Ziyaret

İzmit Emniyet Müdürü´nden Doğan´a Ziyaret sitemize 31 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 840 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 İzmit Emniyet Müdürü´nden Doğan´a Ziyaret

Muhabere Şube Müdürü görevinden atanarak İzmit Emniyet Müdürü olarak görev yapmaya başlayan Kadir Alçıkaya, İzmit Belediye Başkanı Dr Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti.

 

UYUM IÇINDE ÇALIŞIYORUZ

 

Yemek ve içmekten sonra insanın en önemli ihtiyaçlarından birinin güvenlik olduğuna dikkat çeken Başkan Doğan ” Emniyet Müdürlüğü’müz son derece önemli bir işi büyük bir başarı ile yerine getiriyor. Onlar gecelerini gündüzlerine katarak her türlü tehlikeden bizleri korumak adına çalışıyorlar. Eski Emniyet Müdürlerimiz ile olduğu gibi Sayın Kadir Alçıyaka ile de uyum içinde çalışacağımıza inancım sonsuz. İzmit Belediyesi olarak özellikle toplum destekli polisimiz ile güzel işlere imza attık. Bu birlikteliğimiz artarak devam edecek” dedi. Yeni görevine başlayan Kadir Alçıkaya’ya başarılar dileyen Doğan geçmişte İzmit’e hizmet eden tüm emniyet müdürlerine de teşekkür etti.

 

AMAÇ HIZMET ETMEK

 

Yer neresi olursa olsun amacının vatana, millete hizmet olduğunu dile getiren İzmit Emniyet Müdürü Kadir Alçıkaya, görevimi layıkıyla yerine getirmek için vargücümle çalışacağım” dedi.

jpeg

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz