- Hoşgeldiniz

İzmit Belediyesi’nin desteği ile yaptırılan Terzibayırı Mescidi düzenlenen törenle hizmete açıldı

İzmit Belediyesi’nin desteği ile yaptırılan Terzibayırı Mescidi düzenlenen törenle hizmete açıldı sitemize 27 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 508 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 İzmit Belediyesi’nin desteği ile yaptırılan Terzibayırı Mescidi düzenlenen törenle hizmete açıldı

İlçe sınırları içinde hizmet veren ibadethanelerin temizliği ve fiziki koşullarının iyileştirilmesi için titiz bir çalışma yürüten İzmit Belediyesi’nin desteği ile yaptırılan Terzibayırı Mescidi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Cuma namazıyla birlikte hizmete giren  mescidin açılışına; Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, AkParti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezgin Çuhadar,İzmit İlçe Müftüsü Abdülkadir Keşvelioğlu, Ak Parti İzmit İlçe Gençlik KollarıBaşkanı Muharrem Tutuş, İzmit Belediyesi Meclis Üyeleri, İzmit Belediye BaşkanYardımcıları, Terzibayırı Mahalle Muhtarı Cengiz Kurtuluş, diğer mahallelerinmuhtarları, mahalle sakinleri, roman vatandaşlar ve çok sayıda davetli katıldı.

 

HIZMETI IBADET OLARAK GÖRÜYORUZ

 

Kılınan Cuma namazının ardından İzmit İlçe Müftüsü Abdülkadir Keşvelioğlu’nun duaları ile hizmete açılan mescidin açılış töreninde konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “Din mukaddes ve birleştiricibir güç. Herkesin inancına saygımız sonsuz. İzmit Belediyesi olarak gerek camive mescitlerimizin gerekse cem evlerimizin temizlik ve diğer ihtiyaçlarını büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Bugün burada mahallemizin önemli bir ihtiyacıolan mescidin açılışı için bulunuyoruz. Bu mübarek Cuma gününde bu mescidiaçmak hizmeti ibadet olarak gören bizlere nasip oldu” dedi.

Terzi Bayırı Mescidi Dualarla Açıldı

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz