- Hoşgeldiniz

İZMİT BELEDİYESİNDEN KABAOĞLU’DA ASFALT MESAİSİ

İZMİT BELEDİYESİNDEN KABAOĞLU’DA ASFALT MESAİSİ sitemize 09 Temmuz 2020 tarihinde eklenmiş ve 28 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İZMİT BELEDİYESİNDEN KABAOĞLU’DA ASFALT MESAİSİ

İzmit’in her mahallesinde yol çalışmalarına tam gaz devam eden İzmit Belediyesi, Kabaoğlu Mahallesi Ali Örden Caddesi’nde 150 ton asfalt çalışması yaparak yolu pırıl pırıl hale getirdi.

Üst yapı çalışmalarına ara vermeden devam eden ve sorunlara kalıcı çözümler üreten İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarını Kabaoğlu Mahallesi Ali Örden Caddesi’ne taşıdı. Ekipler, caddenin kullanıma bağlı olarak deforme olan 150 metre uzunluğundaki kısmı iş makineleriyle düzelttikten sonra yolu sıcak asfaltla kapladı.

Çukur Ve Tümsekler Düzeltildi

Kentin ihtiyaç duyulan her noktasında asfalt ve yama çalışması gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları hummalı çalışmayla Ali Örden Caddesi’nin asfalt ihtiyacını kısa sürede tamamladı. Özellikle araç ulaşımında sorun yaratabilecek olan çukur ve tümsekleri de düzelten ekipler, 150 ton sıcak asfalt kullanarak yolu vatandaşların kullanımına sundu.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,