- Hoşgeldiniz

İzmit Belediyesi’den Kapalı Pazara Ücretsiz Servis

İzmit Belediyesi’den Kapalı Pazara Ücretsiz Servis sitemize 12 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 789 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İzmit Belediyesi’den Kapalı Pazara Ücretsiz Servis

İzmit Belediyesi pazarların iyileştirilmesi ve tercih edilmesi amacıyla yaptığı çalışmalara devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Perşembe Pazarı’nda ücretsiz servis imkanı başlatan belediye bu uygulamasını Kuruçeşme Hatipköy Caddesi’nde Pazartesi günleri kurulan Kuruçeşme Kapalı Pazarı’nda da sürdürüyor.

Perşembe Pazarı’nda hayata geçirilen uygulamanın çok başarılı bulunduğunu ve bu nedenle Kuruçeşme Kapalı Pazar’ında da benze bir uygulamayı başlattıklarını dile getiren İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yetkilileri Hatipköy Yolu üzerinde kurulu bulunan pazar için Kuruçeşme Merkez Cami, Muhtarlık Önü, Şirintepe ( Muammer Aksoy Caddesi, Sağlık Ocağı, 34. Durak, Kılıçarslan İ.Ö.O önündeki duraklar), Cezaevi, Seymen Sitesi, Çamlıküstü, 7. Boru İ.Ö.O, Ekopark ve Emniyetçiler Sitesi duraklarından ücretsiz servis kalkacağını ifade ettiler.

Zabıta Müdürlüğü Yetkilileri, servis araçlarının kalkış saatlerinin duraklarda bulunan tabelalarda yazdığının altını çizdiler.

kapali-pazar

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz