- Hoşgeldiniz

İzmit Belediyesi tarafından Mekadonya ve Kosava’ya götürülen köy muhtarları, yurda memnun döndü

İzmit Belediyesi tarafından Mekadonya ve Kosava’ya götürülen köy muhtarları, yurda memnun döndü sitemize 14 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 626 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İzmit Belediyesi tarafından Mekadonya ve Kosava’ya götürülen  köy muhtarları, yurda memnun döndü

 

Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan tarafından Mekadonya ve Kosava’yı kapsayan  4 günlük kültür gezisine  gönderilen köy muhtarlarıyla birlikte muhtarlar dernek başkanları da gezide yer aldı. Belediye Meclis Üyesi ve  aynı zamanda Muhtarlık Masası Koordinatörü İbrahim Elgin de kültür gezisinde yer alan isimler arasındaydı.

4 gün  boyunca Üsküp, Manastır,Kalkandelen,Ohli, Prizren, Priştine gibi tarihi ve turistik yerleri  ziyaret eden İzmitli muhtarlar, Atatürk’ün okuduğu Askeri Liseyi, Kosova Meydan Muhaberesinin yapıldığı yeri, 1.Murat Hüdavendigar’ın türbesini ziyaret etmeyi  de ihmal etmediler. Unutamayacakları bir kültür gezisine katılmanın  mutluluğunu yaşayan muhtarlar” İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve belediye meclis üyesi İbrahim Elgin’e bizleri Atalarımızın yerlerini görme  imkanı sağladıkları için teşekkür ederiz. Gezi sayesinde buram buram Türk tarihi kokan yerleri görme imkanı bulduk” şeklinde konuştular.

muhtarlar

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz