- Hoşgeldiniz

İZMİT BELEDİYESİ KOCAELİSPOR’A SAHİP ÇIKTI

İZMİT BELEDİYESİ KOCAELİSPOR’A SAHİP ÇIKTI sitemize 15 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.032 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İZMİT BELEDİYESİ KOCAELİSPOR’A SAHİP ÇIKTI

İzmit Belediyesi tarafından  Kocaelispor için yaptırılan tesisler törenle açıldı

 

Kocaelispor Tesisleri’nin açılışı için düzenlenen törene İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Kocaelispor Başkanı Orhan Görsen, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Üzülmez, SEDAŞ Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan, Kocaelispor yönetim kurulu üyeleri, TÜFAD Kocaeli Şube Başkanı Remzi Demirer, İl Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Say, Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, Kocaelisporlu eski futbolcular, Kocaelispor eski teknik direktörü Bülent Baturman, Veli Akbaş, Kocaelispor Teknik Direktörü Yalçın Kıldıran ve futbolcular ile amatör spor kulüpleri yöneticileri katıldı.

kocaelispor-tesisleri

Tesislerin açılışında konuşan Kocaelispor Başkanı Orhan Görsen tesis için Başkan Doğan’a teşekkür ederek “2 yıldan beri büyük sıkıntılar içinde olduklarını ve kulübü yaşatmaya çalıştıklarını söyledi. Görsen, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın her zaman en büyük destekçileri olduğunu da söyledi.

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da yaptığı konuşmada Kocaelispor’un bir marka olduğunu belirterek “Kocaelispor’a sahip çıkmak herkesin görevidir. Belediye olarak maddi ve manevi her türlü desteği vermeye çalışıyoruz. Kocaelispor’un süper lige çıkacağına inanıyoruz. Bu konuda üzerimize düşen görevi yapmaya devam edeceğiz” dedi.

jpeg

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz