- Hoşgeldiniz

İZMİT BELEDİYESİ KAR MESAİSİNE GÜN BOYU DEVAM ETTİ

İZMİT BELEDİYESİ KAR MESAİSİNE GÜN BOYU DEVAM ETTİ sitemize 19 Ocak 2021 tarihinde eklenmiş ve 23 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İZMİT BELEDİYESİ KAR MESAİSİNE GÜN BOYU DEVAM ETTİ

Kent genelinde etkili olan kar yağışına karşı dün akşam ve gece saatlerinde durmaksızın çalışan İzmit Belediyesi ekipleri, köylerdeki kar küreme mesaisini bugün de gün boyu sürdürdü

İzmit Belediyesi ekipleri, yaklaşık 4 gündür etkili olan kar yağışına karşı kent genelinde büyük bir mücadele veriyor. Dün gece, kapanan köy yollarında küreme çalışması gerçekleştiren İzmit Belediyesi ekipleri, bugün de Balören Köyü’nde evlerinin önü karla kapanan vatandaşların yardımına koştu. Yollarını kendi imkanlarıyla açmaya çalışan vatandaşlar evlerinin önüne kadar yapılan küreme çalışması ile rahatladı.

Çalışmalar Devam Ediyor

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ortaburun Köyü’nde de kapanan köy içi ana yolları iş makinesiyle açtı. İzmit Belediyesi ekiplerinin özverili çalışmaları birçok kırsal bölgede devam ederken, çalışmalar dün gece olduğu gibi bu gece de geç saatlere kadar sürecek.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,