- Hoşgeldiniz

İzmit Belediyesi, internet hizmeti sunuyor

İzmit Belediyesi, internet hizmeti sunuyor sitemize 04 Eylül 2013 tarihinde eklenmiş ve 511 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İzmit Belediyesi,  internet hizmeti sunuyor

Belediyenin İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, ücretsiz internet içinCumhuriyet Çocuk Parkı’na bir sistem kuruldu. Özel olarak tasarlanan Wi-fi sistemi sayesinde aynı anda 150 kişi hiçbir ücret ödemeden internet kullanabiliyor.

Yetkililer, Cumhuriyet Çocuk Parkı’ndaki vatandaşların internete bağlanmak istediklerinde otomatik olarak kendilerine gelecek olan bilgi sayfasını doldurarak ad, soyad ve TC numarası girerek şifre alıp oturum açarak ücretsiz internet bağlantısından faydalanabileceklerini belirterek” 6 ay boyunca aynı şifre kullanılabilecek olup 6 ay sonunda şifre yenilemesi istenecektir.

Belediyemizce kurulan wi-fiistasyonunda internet giriş süresi 1 saat olarak sınırlandırılmış olup aynızamanda 150 kişi internetten faydalanabilmektedir. 1 saat sonrası devam etmekisteyenlerin tekrar giriş yapması gerekmektedir” dediler.

Parkta kurulan wi-fi istasyonunun üzerindekiekranlarda hava sıcaklığının yanı sıra belediyenin hizmetlerinin yer aldığıvideo görüntüleri de  yer alıyor.Belediye yetkilileri, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda, wi-fi istasyon ağının diğer  parklarda yaygınlaştırılacağınıbildirdiler.

wifi

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz