- Hoşgeldiniz

İZMİT BELEDİYESİ GECE BOYUNCA KAR MESAİSİNDEYDİ

İZMİT BELEDİYESİ GECE BOYUNCA KAR MESAİSİNDEYDİ sitemize 25 Şubat 2021 tarihinde eklenmiş ve 17 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İZMİT BELEDİYESİ GECE BOYUNCA KAR MESAİSİNDEYDİ

Kentte iki gündür etkili olan yoğun kar yağışına karşı tüm ekipleriyle seferber olan İzmit Belediyesi, köy yolları başta olmak üzere kentin tüm noktalarında gece boyunca sürdürdüğü küreme ve buzlama çalışmalarına bugün de devam ediyor

Kar yağışının başlamasıyla birlikte yolları açık tutmak için kent genelinde yoğun bir tempoyla çalışan İzmit Belediyesi ekipleri, dün geceden itibaren sabaha kadar mesai yaptı. Özellikle şehir merkezi ile köy yolları arasındaki ana arterleri açık tutmak için yoğun gayret gösteren ekipler, kent merkezinde de çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Çalışmalar Yüksek Kesimlerde Sahaba Kadar Devam Etti

İzmit Belediyesi ekipleri, özellikle köy yollarını gece boyunca açık tutmak için yoğun mesai harcadı. Ekipler; Çubuklu Osmaniye, Orhaniye, Arpalık İhsaniye, Akmeşe, Gökçeören, Çubuklubala, Gülbahçe Kadriye, Sekbanlı, Kabaoğlu, Erenler, Topçular, Gültepe, Malta, Tüysüzler, Yuvam Akarca ve Tavşantepe başta olmak üzere, kentin yüksek ve dış kesimlerinde bulunan daha birçok mahallede sabaha kadar aralıksız bir şekilde kar küreme çalışması gerçekleştirdi. Ekiplerin köy yolları ve kent merkezinde devam eden küreme çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,