- Hoşgeldiniz

İZAYDAŞ, ÇOMÜ Öğrencilerini ağırladı

İZAYDAŞ, ÇOMÜ Öğrencilerini ağırladı sitemize 25 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 472 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İZAYDAŞ, ÇOMÜ Öğrencilerini ağırladı

Çevre ve atık yönetiminde öncü kuruluş olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İZAYDAŞ, sektöre adım atacak olan üniversite öğrencilerinden ilgi görmeye devam ediyor. İZAYDAŞ, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Çevre Mühendisliği öğrencilerini ağırladı, çalışma sistemini ve atık yönetimini anlattı.

ÇEVRE MÜHENDİSİ ADAYLARI

Tecrübe ve birikimlerini üniversitelilerle paylaşmaya özen gösteren İZAYDAŞ, öğrencilerin sektörü daha yakından tanımalarına da imkân sağlıyor. Üniversite öğrencilerinden yoğun ilgi gören şirketi, ÇOMÜ Çevre Mühendisliği öğrencileri ziyaret etti. Öğrenciler ziyarette mesleki tecrübelerini ve bilgi dağarcığını genişletti.

BİLGİ VE TEKNİK GEZİ

Pazarlama biriminden Osman Boz’un sunumu ile üniversiteli öğrenciler, İZAYDAŞ’ın hizmet verdiği alanları, çalışma sistemi ve diğer teknik detayları öğrenme imkânı buldu. Sunumun ardından yapılan tesis turunda ise üniversiteliler, depolama alanları, yakma tesisi, biyogaz ve çöp gazından elektrik üreten tesisi de yerinde gördü.

BU DENEYİM ÇOK ÖNEMLİ

İZAYDAŞ ile tanışmanın, mesleki açıdan iyi bir deneyim olduğunu belirten üniversite öğrencileri, işletme konusunda önemli bilgiler edindiklerini ifade etti.

İZAYDAŞ’ın, alanında çok önemli bir kuruluş olduğunu bildiklerini söyleyen ÇOMÜ Çevre Mühendisliği öğrencileri, “Bu bilgiler ileride çok işimize yarayacak. Önemli firmalardan bilgi almamız bizim açımızdan çok önemli” diye konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz