- Hoşgeldiniz

İZAYDAŞ Akademi’nin 21. mezunları İSTAÇ’tan

İZAYDAŞ Akademi’nin 21. mezunları İSTAÇ’tan sitemize 07 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve 293 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Tecrübe ve birikimlerini sektörün aktörleri ile paylaşmaya özen gösteren İZAYDAŞ, hayata geçirdiği İZAYDAŞ Akademi Projesi ile eğitim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İZAYDAŞ Akademi 21. döneminde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSTAÇ’ı ağırladı.

 

EĞİTİM VE SERTİFİKA

Çevre ve atık yönetimi alanında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSTAÇ’ta çevre ve kimya mühendisi, pazarlama,iş makinası operatörü ve şoför olarak görev yapan 15 kişilik grup, İZAYDAŞ’ın uzman kadrosu tarafından teorik ve pratik eğitim gördü. Atık yönetiminin tüm aşamalarını öğrenme imkânı bulan 21. dönem İZAYDAŞ Akademi katılımcılarına eğitimlerin sonunda sertifikaları verildi. Genel müdürlük toplantı salonunda gerçekleşen sertifika törenine İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, yöneticiler, eğitmenler ve Akademi öğrencileri katıldı.

 

TECRÜBE PAYLAŞIMI

Sertifika töreni öncesi düşüncelerini paylaşan Genel Müdür Muhammet Saraç, İZAYDAŞ’ın tecrübe ve birikimlerinin İZAYDAŞ Akademi adı altında sektörün aktörleriyle paylaşılmasını önemsediklerini kaydetti. İZAYDAŞ Akademi katılımcıları da, eğitim programını yararlı bulduklarını ve pratikte uyguladıkları bilgilerini pekiştirmiş olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

 

EĞİTİM KONULARI

Eğitim programında; TABS, atıkların sınıflandırılması, ambalajlama ve atık kabul kriterleri, atıkların taşınması, düzenli depolama saha işletimi, tehlikeli atıkların geri kazanılması ve bertaraf yöntemleri ve çevre ölçüm ve analizleri dersleri işlendi. Akademi katılımcıları ayrıca tesis içinde teknik incelemelerde bulundu.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :