- Hoşgeldiniz

İSU Personeline Alacakların Yapılandırılması Eğitimi Verildi

İSU Personeline Alacakların Yapılandırılması Eğitimi Verildi sitemize 22 Ekim 2014 tarihinde eklenmiş ve 424 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İSU, İl genelinde 671 bin aboneye sağlıklı içme suyu ile altyapı hizmeti veriyor. Kurum, yeni yürürlüğe alınan 6552 sayılı yasa kapsamında 1 Mayıs 2014 tarihi öncesi borçların yeniden yapılandırılması için program hazırladı. Hukuk Müşavirliği ile Mali Hizmetler ve Bilgi İşlem Daire Başkanlıkları tarafından hazırlanan program için Genel Müdürlük ile ilçe Şube Müdürlüklerindeki borç takip birim personeline eğitim verildi. Hukuk Müşavirliği ile Mali Hizmetler Daire Başkanlığı uzmanları tarafından verilen eğitimde; programın hazırlanması, uygulanması ile yapılacak uygulamanın İSU e-kurum sistemine aktarılması konularında uygulamalı olarak bilgi verildi.

BORÇ YAPILANDIRILMASI BAŞLADI

Program ile birlikte çeşitli nedenlerle borçlu olan abonelerin borçlarının yeniden yapılandırılması çalışmalarına bugünden itibaren başlandı. Borçlu abonelerin yasadan faydalanabilmeleri için 31 Aralık 2014 tarihine kadar İSU Genel Müdürlüğü’ne ilgili birimlerine başvurmaları gerekmektedir.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :