- Hoşgeldiniz

İSU heyetinden Balıkesir’e ziyaret

İSU heyetinden Balıkesir’e ziyaret sitemize 02 Temmuz 2014 tarihinde eklenmiş ve 518 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) Genel Müdürü İlhan Bayram, son seçimler ile Büyükşehir Belediyesi statüsü kazanan Balıkesir’in Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile yeni kurulan Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Genel Müdürü Mustafa Bayram’ı makamlarında ziyaret ederek yeni görevlerinde hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

BAŞKAN UĞUR’A ZİYARET

İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, beraberinde Hukuk Müşaviri Necmi Özen, Mali Hizmetler Daire Başkanı Tahsin Biçer, Abone İşleri Daire Başkanı Uğur Susoy, Bilgi İşlem Daire Başkanı İsmail Gülsoy ve Özel Kalem Müdürü A. Kadir Dizman ile birlikte Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne iade-i ziyarette bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u makamında ziyaret eden Genel Müdür Bayram, Başkan Uğur’a yeni görevinde başarılar dileyerek hat tablosu hediye etti. Gerek seçim öncesi ve gerekse seçim sonrası Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile İSU Genel Müdürlüğü’nü ziyaret ettiğini hatırlatan Başkan Ahmet Edip Uğur, Kocaeli’de yapılan örnek belediyecilik yatırım ve projeleri yerinde gördüklerini söyledi. Yapılanma süreci içinde olduklarının altını çizen Uğur, Kocaeli’nin deneyimlerinden yararlanacaklarını kaydetti.

 

BASKİ GENEL MÜDÜRÜ’NE ZİYARET

BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram’ı da makamında ziyaret eden İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, yeni görevinde başarılar dileyerek ebru tablosu hediye etti. İSU Genel Müdürlüğü olarak altyapıda Türkiye’ye örnek olacak projeler gerçekleştirdiklerini belirten İlhan Bayram, ”Kocaeli’de yaptığımız örnek yatırım ve projeler ile çağdaş ve modern işletmecilik için her türlü işbirliğine açığız” dedi. Ziyarete katılan İSU yöneticileri de bilgi ve birikimlerini BASKİ yöneticilerine paylaştı. İSU ve BASKİ heyeti, toplu olarak hatıra fotoğrafı çekti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :