- Hoşgeldiniz

İkizliçeşme´ye Mehteranlı Açılış Töreni

İkizliçeşme´ye Mehteranlı Açılış Töreni sitemize 08 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş ve 324 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İkizliçeşme´ye Mehteranlı Açılış Töreni

İzmit Belediyesi tarafından Karabaş Mahallesi Akçacami Caddesi  İkizliçeşme’deki çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı. Sokak ve meydan düzenlemesinin birinci etabının tamamlanması nedeniyle  tören düzenlendi. Törene Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, belediye meclis üyeleri,  İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş,  İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşan Başkan Doğan” koltukta oturmak için göreve gelmedik. Halkımıza hizmet için gece gündüz çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz” dedi. Yapılan projelerle İzmit’in çehresini değiştirdiklerini de anlatan Doğan” Yaptığımız her iş İzmit’e değer katmaktadır. Çevre düzenlemeleri, sokak iyileştirmeleri hep daha yaşanabilir bir İzmit içindir. İkizliçeşme’deki çalışmanın da ilk etabını tamamladık. İkinci etap  çalışmalarında cephe iyileştirmeleri olacak. Siyasi kaygıları içinde olmadan partizanlık yapmadan, ihtiyaca göre çalışma yapıyoruz. Bizim için önemli olan bizim yaptığımız hizmetlerin vatandaşlarımızca taktir ediliyor olmasıdır. Bizi eleştirenlere 15 yıl bu kenti yönettiniz, hangi eseri bıraktınız” derler. Art niyetli eleştirilere kulağımızı tıkayıp halkımızı memnun edecek çalışmalara son sürat devam edeceğiz” dedi. Konuşmaların ardından açılış gerçekleştirildi.

Açılış sırasında Mehteran Takımının gösterileri büyük ilgi gördü.

ikizli-cesme

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz