- Hoşgeldiniz

İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören hayatını kaybetti

İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören hayatını kaybetti sitemize 23 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve 535 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören hayatını kaybetti

İhlas Holding Yönetim Kurulu BaşkanıEnver Ören hayatını kaybetti. Bir süredir böbrek yetmezliği tedavisi gören Ören, iki gündür yoğun bakımdaydı.

Ören’in cenazesi yarın Eyüp Sultan Camii’nde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Eyüp Sultan Mezarlığı’nda kayınpederi Hüseyin Hilmi Işık’ın yanına defnedilecek.

10 Şubat 1939′da Denizli’nin Honaz ilçesinde doğan Enver Ören, ilk ve Orta tahsilini Denizli’de bitirerek Kuleli Askeri Lisesi’ne, oradan da İstanbul Üniversitesi, Fen Fakültesi’ne girdi. Ören, 1961 yılında lisans öğretimini tamamladıktan sonra kazandığı NATO bursu ile, bir buçuk yıllığına mesleki çalışmalar yapmak üzere Napoli’ye gitti.

Bir süre üniversitede çalışan Ören, 1970 yılında üniversiteden ve akademik hayattan ayrıldı ve birkaç arkadaşıyla birlikte gazeteciliğe başladı. Çıkardığı gazete önce Hakikat Gazetesi sonra Türkiye Gazetesi adını aldı. İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan Enver Ören, Mücahit Ören’in babası, Hüseyin Hilmi Işık’ın damadı.

 

Enver-Oren

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz