- Hoşgeldiniz

HÜRRİYET, KURBANLIK SATICILARIYLA BAYRAMLAŞTI

HÜRRİYET, KURBANLIK SATICILARIYLA BAYRAMLAŞTI sitemize 04 Ağustos 2020 tarihinde eklenmiş ve 28 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
HÜRRİYET, KURBANLIK SATICILARIYLA BAYRAMLAŞTI

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, kurban bayramı için her anlamda hazır hale getirilen İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarı’nı ziyaret etti. Kurbanlık satıcılarıyla sohbet eden Başkan Hürriyet, hayvan satıcılarının bayramını kutladı.

İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarı, koronavirüs tedbirlerine uygun olarak Kurban Bayramı’na tam anlamda hazırlandı. Başkan Hürriyet de hiçbir eksiği kalmayan Modern Hayvan Pazarı’nda incelemelerde bulunarak hayvan satıcılarıyla sohbet etti. 3000 binin üzerinde kurbanlığın bulunduğu hayvan pazarında mal sahipleriyle bir araya gelen Başkan Hürriyet, hayvan satıcılarına kolay gelsin diyerek hayırlı satışlar diledi.

“Her Şey Sizin İçin”

Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Başkan Hürriyet, “Sizin burada gönül rahatlığıyla kurban satışlarınızı yapabilmeniz için en iyi koşulları hazırladık. Artan kurbanlık hayvan fiyatlarına rağmen, Covid-19 salgınını da düşünerek kurban satış yerlerini geçen yılki fiyatlar üzerinden ücretlendirdik. Buradaki her şeyi sizin her anlamda daha rahat etmeniz için yapıyoruz. Şimdiden Kurban Bayramınızı kutluyor, hayırlı satışlar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,