- Hoşgeldiniz

Herkesin Başkanı bowling izledi

Herkesin Başkanı bowling izledi sitemize 10 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve 205 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, alışveriş merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi. Alışveriş yapan ve eğlence merkezindeki aileler ve gençlerle zaman geçiren Başkan Karaosmanoğlu, vatandaşlarla bol bol sohbet etti. Vatandaşlarla yakından ilgilenen ve gençlerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmeyen Herkesin Başkanı Karaosmanoğlu’na, alışveriş merkezinin genel müdürü Necmettin Kayatürk’le esnafı da gezdi.

TEK DERDİMİZ VAR ODA HİZMET ETMEK

Vatandaşlarla her daim bir araya gelmeye çalışan, Herkesin Başkanı olarak hizmet yolunda mütevazi kişiliğiyle yöneticilik yaptığı bilinen Başkan Karaosmanoğlu, “Herkesin Başkanı olmak gibi bir misyon üstlendik. Siyasal kimliğimiz seçildiğimiz andan itibaren geri planda kalmıştır. Bizim tek amacımız var; insanımızın gönlünü kazanarak, kentimizi daha fazla yaşanabilir bir şehir haline getirmektir. Tüm ekibimizle çalışmalarımızı bu amaçla sürdürüyoruz. Halkımızın ve şehrimizin sorunlarıyla dertlenerek hizmet etmek bize mutluluk veriyor. Gençlerimizin yüzünde tebessüm, yaşlılarımızda huzur ve ailelerimizin geleceğe güvenle baktığı bir ülkeyi oluşturmak için yoğun biçimde çalışıyoruz. Tek derdimiz var oda hizmet etmek” dedi.

BOWLİNG OYNAYAN GENÇLERİ SEYRETTİ

NCİTY Alışveriş Merkezi’nde gençlerin bowling oynamasını izleyen ve heyecanlarına ortak olan Başkan Karaosmanoğlu, “Gençlerimizin sosyal alanlarının aktif, kendilerine ayırdıkları zamanlarda da farklı hobilerle meşgul olmasını pozitif buluyorum. Ülkemizin gelecek adına mirasçıları konumundaki çocuklarımızın, aileleriyle mutlu ve huzurlu zaman geçirmelerini doğru bir yaklaşım olarak görüyorum. Kötü alışkanlardan uzaklaşarak, geleceğe güvenle hazırlanan, düşünen bir gençlik oluşmasını arzu ediyorum” şeklinde konuştu.

AİLELERLE HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ

Alışveriş merkezine gelen ailelerde yakından ilgilenen Başkan Karaosmanoğlu, çocuklar, gençler ve ailelerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Küçük çocukları kucağına alarak seven ve fotoğraf çektiren Başkan Karaosmanoğlu, Herkesin Başkanı olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :