- Hoşgeldiniz

‘’8 Mart Dünya Kadınlar günü’’ gezisi

‘’8 Mart Dünya Kadınlar günü’’ gezisi sitemize 09 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 575 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Toç-Bir-Sen ve Bem-Bir Sen Kadın kollarını 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla Gez-Gör Kocaeli Programı’nda ağırladı. Seka Park ‘ta başlayan gezi programı Gebze Osman Hamdi Bey Müzesi’nin gezilmesiyle sona erdi.

SEKA PARK OTELDE KAHVALTI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Gez-Gör Kocaeli programı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Bem-Bir-Sen ve Toç-Bir-Sen Kadın Kolları’nı misafir ettiı. Program Seka Park Otel’de gerçekleştirilen kahvaltı ile başladı. Kahvaltıdan sonra Seka Park Kültür Alanında bulunan Mevlevi evi ve Akçakoca Anı Evi ziyaret edildi.

SIRRI PAŞA KONAĞI İLE TARİHE BİR SEYAHAT

Kent gezisi Büyükşehir Belediyesi tarafından aslına uygun olarak restore edilen Selim Sırrı Paşa Konağı’nda devam etti. Sırrıpaşa Konağı’nın eşsiz kalem işlemesi duvarları ve duvar resimleri arasında tarihe yolculuk yapan konuklar, konağın tarihi büyüsünde kaybolduklarını ifade etti. Konuklar Sırrıpaşa Konağı’nda bol bol hatıra fotoğrafı çekti.

ESKİHİSAR SAHİLİ VE OSMAN HAMDİ BEY MÜZESİ’Nİ GEZDİLER

Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen program kapsamında Gebze Eskihisar Sahili’ne giden konuklar Eskihisar Sahili’nin eşsiz güzelliği karşısında büyülendiler.Son olarak Gebze Osman Hamdi Bey Müzesini gezen konuklar Büyükşehir’e kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek programı sonlandırdı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz