- Hoşgeldiniz

Genel müdür Bayram Başiskele personeli ile biraraya geldi

Genel müdür Bayram Başiskele personeli ile biraraya geldi sitemize 06 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 334 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) Genel Müdürü İlhan Bayram yoğun bir çalışma programı içerisinde bulunan İçmesuyu ve Kanalizasyon Daire Başkanlığı ile İzmit Şube Müdürlüğü’nün ardından Başiskele Şube Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi. Şantiye binasında düzenlenen kaynaşma programına Genel Müdür İlhan Bayram’ın yanı sıra Genel Müdür Yardımcıları Aziz Temiz ve Alaeddin Alkaç, Daire Başkanları, bazı Şube Müdürleri ile çeşitli birimlerde çalışan 100 kadar personel katıldı.

BAYRAM, ‘’KALİTEYİ VE STANDARTLARIYÜKSELTECEĞİZ’’

İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı’nın organizasyonu ile düzenlenen programda konuşan Genel Müdür Bayram, yoğun bir çalışma dönemi geçirdiklerini ve abonelere kesintisiz hizmet sağladıklarını söyledi. Başiskele Şube Müdürlüğü’nde iyi bir ekip bulunduğunu ve uyumlu bir çalışmanın sonucu olarak da çalışmalarda sıkıntı yaşanmadığını ifade eden Genel Müdür İlhan Bayram, “Başiskele Şube’de arazi ve idari hizmetlerde çalışan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu bölgeden bir sıkıntı ve problem kolay kolay gelmiyor. Bu demekti ki şantiyemiz iyi çalışıyor, çalışanlarımız işlerini doğru düzgün yapıyor.

SÜREKLİ YÜKSELECEĞİZ

Bölgedeki insanlara sağlıklı içmesuyu, düzgün kanalizasyon hizmeti verdiklerini dile getiren Bayram” Bu anlamda gösterdiğiniz gayretli çalışmalardan dolayı hepinizi takdir ve tebrik ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarımız daha kaliteli hale gelecek ve standartları sürekli yükselterek hareket edeceğiz.” dedi. Kurumun personel ile kaynaşma programları Genel Müdürlük ile diğer İlçe Şube Müdürlüklerinde de belirlenen program çerçevesinde devam edecek.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :