- Hoşgeldiniz

Genç periler gruplara gidiyor

Genç periler gruplara gidiyor sitemize 04 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 458 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Genç periler gruplara gidiyor

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Basketbol İl Temsilciliği tarafından organize edilen Genç Kızlar Basketbol Ligi maçları oynanan maçlarla son buldu. Genç Kızlar Basketbol Liginde Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor takımı birinci olurken kızlar, Bursa ilinde yapılacak olan Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil edecek. Oynanan maçlarda Kağıtspor birincilik ipini göğüsledi.

6 TAKIM MÜCADELE ETTİ

6 takımın mücadele ettiği Genç Kızlar Basketbol Ligi maçları oynanan maçlarla sona erdi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor (A), Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor (B), Gölcük Basketbol, Gebze Gençlerbirliği, 50. Yıl Cumhuriyet ve Gençlikspor arasında yaklaşık üç ay süren mücadele sonunda Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor birinci, Gebze Gençlerbirliği ikinci ve Derince Birlikspor üçüncü oldu.

BURSADA TEMSİL EDECEK

Oynanan maçlar sonunda dereceye giren takımlara kupaları törenle dağıtıldı. Ödül törenine Basketbol İl Temsilcisi Yavuz Bilgin, İl Hakem Kurulu Başkanı İsmet Bayrı, İl hakem kurulu üyesi Ersan Metin ve Derince Birlikspor Kulüp Başkanı Şaban Eraslan katıldı. Genç Kızlar Basketbol Liginde birinci olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kocaeli’yi Bursa’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasında temsil edecek.

Son Güncelleme : 04.04.2013 10:39:59

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz