- Hoşgeldiniz

Genç Atıcılar bir şampiyonluk daha getirdi

Genç Atıcılar bir şampiyonluk daha getirdi sitemize 09 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 581 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Genç Atıcılar bir şampiyonluk daha getirdi

Atıcılık Federasyonu tarafından 5-7 Nisan tarihleri arasında Eskişehir’de yapılan Federasyon Kupası Trap yarışmasında Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’lu atıcılar büyük bir başarı elde ederek şampiyon oldular. Bu sezon genç bir ekiple yola çıkan mavi beyazlı atıcılar, Buğra Demircan, İbrahim Kaymakçı ve Murat İlbilgi üçlüsünden oluşan takımla bir zafer de Eskişehir’de elde etti.

 

10-12 MAYIS’TA ESKİŞEHİR’DE YAPILACAK

Mart ayında Kahramanmaraş, Eskişehir ve İzmir illerinde yapılan milli takım elemelerini geçen 36 genç atıcıyla yarışmada mücadele eden mavi beyazlı genç erkek atıcılardan ikisi, ilk altı sporcu arasına kaldı. Final atışı sonunda İbrahim Kaymakçı, Buğra Demircan altıncı olurken, elemlerden sonra yarışmaya girmeye hak kazanan 12 genç bayan sporcu içerisinde ise Serdağ Kandıra birinci olmayı başardı. Dereceye giren sporcular 10-12 Mayıs tarihleri arsında Eskişehir ilinde yapılacak olan Trap Türkiye Şampiyonasında yarışacaklar.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz