- Hoşgeldiniz

Gebzeli çocuklara animasyon ve tiyatro

Gebzeli çocuklara animasyon ve tiyatro sitemize 13 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 671 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Gebzeli çocuklara animasyon ve tiyatro

Gebze, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi düzenlediği etkinliklerle kültürün merkezi olma yolunda ilerliyor. Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde yapılan tiyatro, seminer ve konserlere Gebze halkı göstermeye devam ediyor. Son olarak çocuk filmi olan “Max Maceraları 2: Krallığa Yolculuk” ve çocuk tiyatrosu “Afacan’ı gördünüz mü?” gösterimlerinde Gebzeli çocuklarda Kültür Merkezi salonunu tamamen doldurdu.

 

ÇOCUKLAR MAX’IN MACERALARINA EŞLİK ETTİ

Sevilen karakter Aslan Max’ın krallığa olan yolculuktaki maceralarının anlatıldığı filmde, çocuklar kendilerini Max’ın dünyasında buldu. Gebzeli çocuklar için ücretsiz olarak gösterilen filmde Max’ın Gölgelerin Efendisi ile mücadelesini izledi. Filmin sonunda çocuklar filmi çok beğendiklerini dile getirdi.

GEBZELİ MİNİKLER AFACANI GÖRDÜ

Yönetmenliğini Kemal Şamdanlı’nın yaptığı eğlenceli ve interaktif bir oyun olan “Afacan’ı Gördünüz mü?” çocuk tiyatrosu miniklerden yoğun ilgi gördü. Afacan bir çocuğun okuldan kaçarak arkadaşlarına yalan söylemesi üzerine başlayan ve yalnız kaldığını anladığında arkadaşlarının yardımıyla doğru yolu bulmasını konu alan tiyatro oyunu çocuklardan büyük alkış aldı. Oyuncular Murat Demir, Gökhan Cengizoğlu ve Hande Akman oyunda kusursuz performans sergiledi.

ÇOCUKLARDAN BAŞKAN’A TEŞEKKÜR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği çocuk filmleri ve çocuk tiyatrolarının ücretsiz olması Gebzeli çocuklar tarafından memnuniyetle karşılandı. Hemen hemen her programda salonu tamamen dolduran çocuklar, Büyükşehir’in düzenlediği her programa katılmaya çalıştıklarını ve bu hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na çok teşekkür ettiklerini belirtti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz