- Hoşgeldiniz

Gebze Center AVM’de resim sergisi

Gebze Center AVM’de resim sergisi sitemize 11 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 695 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Gebze Center AVM’de resim sergisi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Meslek ve Sanat Eğitimi kursları (KO-MEK), Gebze Center AVM’de resim sergisi açtı. KO-MEK’in resim branşında eğitim gören kursiyerlerin çalışmalarından oluşan resim sergisi ziyaretçilerden büyük beğeni topladı. Sergiyi gezen vatandaşlardan Cahit Uçar, resim sergisinde profesyonelleri aratmayacak çalışmalar gördüğünü söyledi.

80 ADET RESİM SERGİLENDİ

KO-MEK’in Yenimahalle, Gebze ve Darıca kurs merkezlerinin resim kursiyerleri eğitim öğretim döneminin başından bu yana yaptıkları çalışmaları Gebze Center AVM’de sergiledi. Yağlı Boya, Sulu Boya, Akrilik Boya, Toz Pastel ve Kara Kalem tekniklerinden oluşan 80 eser sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

İNSANLAR DUYGULARINI 3 ŞEKİLDE İFADE EDER

Sergi ziyareti sırasında yapılan resimleri çok beğendiğini dile getiren 45 yaşındaki Cahit Uçar, ‘’KO-MEK’in resim sergisinde çok güzel çalışmalar gördüm. İnsanlar duygularını gözleriyle, dilleriyle ve elleriyle ifade ederler. KO-MEK kursiyerleri de duygularını tuvallere çok güzel yansıtmışlar’’dedi. Uçar, özellikle bayan kursiyerlerin ev işlerinin yanı sıra bu gibi faaliyetlerde bulunarak ortaya koydukları eserlerden doya tebrik ettiğini söyledi.

HALK YOĞUN İLĞİ GÖSTERDİ

Vatandaşlar, KO-MEK kursiyerlerinin büyük emek vererek hazırlamış oldukları resimlere büyük ilgi gösterdi. Sergiyi ziyaret eden sanatseverler sergilenen resimleri incelerken yapılış teknikleri hakkında da yetkili Usta Öğreticilerden bilgi aldılar.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz