- Hoşgeldiniz

Fenerbahçe ile Yolları Ayrılan Semih, Brezilya Yolcusu

Fenerbahçe ile Yolları Ayrılan Semih, Brezilya Yolcusu sitemize 22 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 510 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Fenerbahçe ile Yolları Ayrılan Semih, Brezilya Yolcusu

Fenerbahçe ile yolları ayrılan Semih Şentürk’ün Brezilya’ya gidebileceği belirtildi

Fenerbahçe ile 1 yıllık sözleşmesi olan ve yılda 1 milyon 900 bin Euro kazanan Semih Şentürk, alacaklarına karşılık serbest kaldı. Semih’in yeni rotası Brezilya olabilir.

Sabah’ın haberine göre; Fenerbahçe Kulübü, dün “Semih Şentürk, 10 gün önce kulübümüze davet edilmiş; ancak milli oyuncu bu davete icabet etmemiştir. Oyuncumuzun bu resmi davete icabet etmemesi üzerine, menajeri ile görüşülmüş ve Semih Şentürk’ün yeni sezon planlamasında yer almadığı menajerine iletilmiştir” açıklamasıyla ‘nöbetçi golcü’ ile yollarını ayırdığını resmen duyurdu.

2001 yılından bu yana Fenerbahçe forması giyen Semih Şentürk yaptığı açıklamada, “Çok üzgünüm ama bir gün yaşanacaktı. Şimdi gelecek teklifleri düşüneceğim. Yurt içi veya yurt dışı olabilir” dedi. Semih’in askerlik problemi nedeniyle yurt dışında oynamaya daha sıcak baktığı öğrenildi. Alex’e yakınlığı ile bilinen Semih’in eski kaptanının forma giydiği Coritiba’ya gidebileceği belirtildi.

semih şentürk alex coritiba transfer

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz