- Hoşgeldiniz

FATİH MAHALLESİ ALTUN SOKAK’TA YOL ÇİZGİLERİ DE TAMAMLANDI

FATİH MAHALLESİ ALTUN SOKAK’TA YOL ÇİZGİLERİ DE TAMAMLANDI sitemize 16 Eylül 2021 tarihinde eklenmiş ve 13 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
FATİH MAHALLESİ ALTUN SOKAK’TA  YOL ÇİZGİLERİ DE TAMAMLANDI

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Vadi İzmit Evleri’nin de bulunduğu Fatih Mahallesi’nde toplam 3 bin metrelik yol çizgi çalışması gerçekleştirdi

İzmit Belediyesi, Vadi İzmit evlerinin de bulunduğu Fatih Mahallesi Altun Sokak’ta geçtiğimiz sene bin 800 tonluk asfalt çalışmasıyla yılların çamur çilesini bitirmişti. Altun Sokak’ın devamında geçtiğimiz hafta 500 tonluk asfalt serimiyle bin 500 metre uzunluğundaki yolu daha konforlu ve kaliteli hale getiren İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, son olarak yol çizgi çalışmasını da tamamladı.

3 Bin Metre Yeni Yol Çizgisi

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, araçların düzenli bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilmeleri adına çalışmalarını dün gece saatlerinde tamamladı. Toplam 3 bin metrelik yol güzergâhına yeni çizgiler çekildi. Ayrıca yapılan yeni aydınlatma lambalarıyla birlikte de Altun Sokak hem her saat aydınlık hem de daha estetik bir görünüme kavuştu.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,