- Hoşgeldiniz

Eskrimciler, Cumhuriyet Kupasında Buluştu

Eskrimciler, Cumhuriyet Kupasında Buluştu sitemize 29 Ekim 2014 tarihinde eklenmiş ve 283 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Eskrim il Temsilciliği Tarafindan Cumhuriyet’in 91. ziyaretinde ziyaretinde Yıl kutlama Etkinlikleri Kapsamında ONU Yıl Yapılan Cumhuriyet kupası eskrim müsabakaları buluştu yılda YOĞUN katılımla olarak olarak olarak olarak olarak olarak olarak olarak olarak gerçekleşti. Şehit polis Recep Topaloğlu spor salonunda Yapılan turnuva Açılış konuşması ziyaretinde saygı duruşu Ile Başladı. Eskrim 15 sporcu turnuvada ucu maçlarını Yapmak üzere piste Çıktı sporuna AntiVirus başlayan. Heyecanlı görünen minik eskrimciler, müsabakaların ardindan Cumhuriyet kupası Katılım belgesini Aldı.


Flore GENÇLERDE YAPILDI 

Eskrim İl Temsilcisi Nedim Aktürk, Antrenörler Ömer Kılıç, Turgay Tümkuş, Nevin Bayram Yapılan Cumhuriyet kupası müsabakalarını, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Eskrim kepekleri Koordinatörü Mehmet Sümer’de TAKİP etti gözetiminde. Minik eskrimcilerin ardindan YILDIZLAR Flore Gençler epe branşlarında 16 bayan 18 erkek sporcunun katılımıyla Cumhuriyet . kupası maçları YAPILDI ettik Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu eskrimcilerin ::::::::: bir çok kategoride kürsüye Çıktı. Sporcu ailelerinin YOĞUN ILGI gösterdiği müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara madalya verilerek ödüllendirildi.

 

MÜSABAKA SONUÇLARI

CUMHURİYET KUPASI MÜSABAKA Sonuclar I

 

YILDIZLAR Flore

1- ARHAN DOYAROĞLU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR KULÜBÜ

2-KÜBRA TEMEL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR KULÜBÜ

3-MELİKE TAŞDELEN KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ Spor Kulübü VE

3-BUSE TUFANLI ŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR KULÜBÜ

 

GENÇLER EPE:

1-KADİR GÖRKEM ERHAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR KULÜBÜ

2-KUBİLAY ERGÜN KOCAELİ eskrim Spor Kulübü

3-İLAYDA SIRKINTI ŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR KULÜBÜ

3-KEREM MUT Başiskele BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :