- Hoşgeldiniz

Eskrim İl Birinciliği büyük ilgi gördü

Eskrim İl Birinciliği büyük ilgi gördü sitemize 06 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve 316 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Miniklerde 2002 ve 2003 doğumlu, süper miniklerde 2004-2005-2006 doğumlu sporcuların yarıştığı müsabakalar, erkek ve bayan epe flöre branşlarında gerçekleştirildi. 1. gün erkek ve bayan epe müsabakaları, 2. günde erkek ve bayan flöre müsabakaları 20 bayan ve 22 erkek sporcunun katılımıyla yapıldı. Müsabakalarda dereceye giren ve başarılı görülen sporcuların, 14-15 Şubat 2015 tarihlerinde Konya ve Kahramanmaraş’ta yapılacak Türkiye Şampiyonası’na katılacak olmaları müsabakalara ayrı bir heyecan kattı.

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NA KATILACAKLAR

Şampiyonada Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu eskrimciler bir çok kategoride dereceye girerek ilimizi Türkiye Şampiyonası’nda temsil etme hakkını elde etti. Müsabakalar sonucunda dereceye giren sporcular, İzmit İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ziya Sarıgül, Eskrim İl Temsilcisi Nedim Aktürk ve sporcu velileri tarafından madalya verilerek ödüllendirildi.

31 Ocak 2015 Günü Sonuçları:

Süper Minik Erkek Epe:

1-Deniz Çelik Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

2-Yusuf Özdemir Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü

3-Yağız Yılmaz Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü

Süper Minik Bayan Epe:

1-Aybike Köse Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü

2-Nehir Nil Çelebi Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

3-Alara Boztuna Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

3-Elif Uçar Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

Minik Bayan Epe:

1-Sıla Çelik Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

2-Hayrunnisa Dinçer Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü

3-İpek Aydın Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü

3-İrem Güzel Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü

Minik Erkek Epe:

1-Niyazi Dokuzlar Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

2-Deniz Türk Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü

3-Ulaş Dündar Kocaeli Eskrim Spor Kulübü

1-Şubat-2015 Günü Sonuçları:

Süper Minik Erkek Flöre:

1-Tunahan Kum Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

2-Berkin Kılıç Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

3-Ömer Yıldırım Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

3-Emir Baki Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

Süper Minik Bayan Flöre:

1-Eylül Ataklı Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü

2-Zeynep Köroğlu Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

3-Nehir Türk Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü

3-Duru Uzel Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

Minik Bayan Flöre:

1-Kübra Temel Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü

2-Melike Taşdelen Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

3-Buse Tufanlı Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü

3-Eylül Kalecier Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

Minik Erkek Flöre:

1-Arhan Doyaroğlu Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü

2-Ali Mert Bıyıklı Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü

3-Toygun Galyan Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü

3-Çağan Batu Bahadır Kocaeli Büyükşehir Kağıt Spor Kulübü

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :