- Hoşgeldiniz

Eski ve yeni başkanlarımız birlikte oruç açtı

Eski ve yeni başkanlarımız birlikte oruç açtı sitemize 17 Temmuz 2014 tarihinde eklenmiş ve 658 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Eski ve yeni başkanlarımız birlikte oruç açtı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, eski ve yeni belediye başkanlarını iftar programında bir araya getirdi. Kocaeli’ne hizmet etmiş belediye başkanları ile göreve devam eden belediye başkanlarının iftar buluşması Antikkapı Restaurant’ta gerçekleşti. İftar programında Erol Köse, Sefa Sirmen, Hikmet Erenkaya, Abdullah Köktürk, Halil Vehbi Yenice, Şükrü Karabalık, Aziz Alemdar, Yunus Pehlivan ve daha birçok eski belediye başkanı ile mevcut belediye başkanları birlikte oruç açtı.

TEKRAR BİRARAYA GELMEK GÜZEL

Başkan Karaosmanoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen iftar programına katılan eski ve yeni belediye başkanları, bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti ifade etti. Konuklarıyla yakından ilgilenen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Amacımız Kocaeli’ne hizmet etmiş eski arkadaşlarımızla ve mevcut belediye başkanlarımızla bir araya gelmekti. Öncelikle davetimizi kırmayıp, iftar programına katılan başkanlara çok teşekkür ediyorum. Birlikte oruç açmanın mutluluğu içerisindeyim’’ dedi.

ÖZLEM GİDERİYORUZ

Antikkapı’da gerçekleştirilen iftar programına katılan eski İzmit Belediye Başkanı Erol Köse, ‘’Bu yıl ikinci kez iftarımızı birlikte yapıyoruz, hepimizi bu iftar ile yeniden bir araya getiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılarının devamını diliyorum’’ ifadesini kullandı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz