- Hoşgeldiniz

Engelsiz, Engelliler Sergi Açtı

Engelsiz, Engelliler Sergi Açtı sitemize 06 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 528 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Engelsiz, Engelliler Sergi Açtı

İzmit Belediyesi tarafından açılan mis sabun atölyesine katılan engelliler sergi açtı. İzmit Sanat Sokağı’nda gerçekleşen açılışa İzmit Belediyesi Başkan Vekili İbrahim Bulut, İzmit Halk Eğitim Müdürü Salih Aydın, Mis Sabun Kursu Eğitmeni Zuhal Güzel Ahçı, engelliler ve yakınları katıldı.

 

BU SERGI ENGELSIZLIĞI GÖSTERIYOR

 

Serginin açılışında konuşan İzmit Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın Avrupa Konseyi’ndeki görevinden ötürü programa katılamadığını ifade etti. Engellileri sosyal yaşama dair etmek amacıyla İzmit Belediyesi olarak büyük işler yapıyoruz diyen Bulut ” Engelli Ritim Grubu ve sonrasında bu güzel sergi. İşte bunlar bize engelsizliği gösteriyor. Burada emeği olan herkesi kutluyorum” dedi.

 

 SATIŞ YAPILACAK

 

Kasım ayından beri yaptıkları sabunları İzmit Sanat Sokağı’nda sergilemeye başlayan engelli kursiyerler tüm İzmitlileri sergilerini görmeye davet ettiler. 3 gün süre ile açık kalacak sergide engelliler tarafından yapılan sabunların satışı da yapılacak. Elde edilen gelir ile bir sonraki senenin masrafları karşılanacak.

jpeg

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,