- Hoşgeldiniz

Engellilere, Engelsiz Yaşam Merkezi Yapılacak

Engellilere, Engelsiz Yaşam Merkezi Yapılacak sitemize 19 Nisan 2014 tarihinde eklenmiş ve 618 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Engellilere,  Engelsiz Yaşam Merkezi Yapılacak

engelliler

Kocaeli Kent Konseyi Engelli Meclisi ve İzmit’teki engelliler dernekleri tekrar Belediye Başkanı seçilen Dr. Nevzat Doğan’a  tebrik ziyaretinde bulundu. Misafirlerini kapıda karşılayan ve tek tek ellerini sıkarak hal ve hatırlarını soran Başkan Doğan” sizler bizim başımızın tacısınız.

Gerek milletvekilliğim gerekse belediye başkanlığım boyunca engellilerin yaşamını kolaylaştırmak için çok çaba harcadım. Engelli  kardeşlerimizin engelliler yasasından daha fazla hak sahibi olması için çalışıyoruz. Engelli dostu bir belediyeyiz. Tüm projelerimizde  sizleri düşünüyoruz. Özellikle son 10 yıldan beri ülkemizde engellilerin hayatını kolaylaştırıcı önemli çalışmalar yapıldı. Belediye olarak mahalle konaklarımızda,  kaldırım ve park çalışmalarında hep sizleri düşünüyoruz. Zincirlikuyu Camimize  engellilerimiz ve yaşlılarımız için asansör yaptırdık. Engellilik  göz ardı edilecek bir durum değildir. Engelli dostu bir kardeşiniz, yüreği sizinle çarpan bir başkan olduğunu bilin.

Yeni dönemimizde  sizlerin  hoşça vakit geçirebileceğiniz ve hayata daha sıkı sıkıya bağlayacak engelsiz yaşam merkezi projemizi hayata geçireceğiz. Engelsiz bir İzmit hedefliyoruz.  Yeter ki gönüllerde engel olmasın” dedi.

Doğan’ın konuşması karşısında oldukça duygulanan engelliler, memnuniyetlerini bildirdiler.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :