- Hoşgeldiniz

Engellilere Çağrı Operatörlüğü Kursu

Engellilere Çağrı Operatörlüğü Kursu sitemize 27 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 536 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Engellilere Çağrı Operatörlüğü Kursu

İzmit Belediyesi Engelli Meclisi, İzmit Halk Eğitim Merkezi’nin de desteğiyle Çağrı Operatörlüğü Kursu’nu açıyor

AMAÇ DAHA FAZLA ENGELLİ İSTİDAMI

 

Daha önce düzenlemiş oldukları Engelsiz Kariyer Seminerleri ile engellilere yönelik istihdama katkı sağlayan İzmit Belediyesi Engelli Meclisi açılan bu kurs ile daha fazla engelli bireye istihdam olanağı sağlamayı hedefliyor.

 

MÜRACATLAR DEVAM EDİYOR

 

İzmit Belediyesi Engelli Meclisi Başkanı Tenzile Görgün, 2013 yılının ilk yarısının değerlendirildiği toplantıda yaz döneminde yapılacak tüm çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi. Yaz döneminin en önemli çalışmasının Çağrı Operatörlüğü Kursu olduğuna dikkat çeken Görgün, engelli bireylerin istihdamına yönelik çalışmalar destek veren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür etti. 15 engelli genç ile birlikte Çağrı Operatörlüğü Kursu2nu başlattıkları bilgisini veren Görgün müracatların devam ettiğini söyledi.

 

ENGELSİZ YÜZME KURSU

 

İzmit Belediyesi Engelli Meclisi, yaz aylarında bir başka önemli kursa daha imza atıyor. Meclis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı kapalı yüzme havuzunda 10-20 yaş aralığındaki engelli gençlerin katılımı ile Engelsiz Yüzme Kursu’nu başlattı. Kurs hakkında bilgi vermek amacıyla toplantıya katılan  Beden Eğitimi Öğretmeni ve Yüzme Antrenörü Levent Azazi meclis üyelerini bilgilendirdi.

Engellilere Çağrı Operatörlüğü Kursu

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz