- Hoşgeldiniz

Engelli Tekvandoculardan Dört Türkiye Derecesi

Engelli Tekvandoculardan Dört Türkiye Derecesi sitemize 24 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 227 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Geçtiğimiz hafta yapılan Engelli Judo Türkiye şampiyonasında altı ferdi derece, bir takım derecesi kazanan mavi beyazlı judocuların hemen ardından bir başarıda, Engelli Tekvandoculardan geldi. 28 Branş arasındaki altı Engelli branşıyla faaliyetlerini sürdüren Büyükşehir Kağıtspor kulübü, Türkiye’de yapılan şampiyonalarda da dereceler kazanıyor. 21 22 Mart tarihleri arasında Ankara’da yapılan Para Tekvando Türkiye şampiyonası müsabakalarında Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu Engelli Tekvandocular üç şampiyonluk birde Türkiye ikinciliği kazandı.

DERECELER PEŞ PEŞE GELDİ

75 kilo erkekler K42 Engelinde yarışan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü sporcusu Onur Doymuş kategorisinde Serkan Serpici’nin ardından Türkiye ikincisi oldu. 58 kilo K44 Engelli Bayan müsabakalarında yarışan Dünya ve Avrupa ikincisi milli sporcu Gülsün Demiral bu yılda Türkiye şampiyonu olmayı başardı. +58 kiloda K42 kategorisinde mücadele eden son üç yılın şampiyonu Ayşe Dudu Karatay bu yılda şampiyon olarak kariyerin dördüncü şampiyonluğunu kazandı.+80 kiloda ise Uğur Yıldız 2012 yılında olduğu gibi bu yılda Türkiye şampiyonu oldu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :