- Hoşgeldiniz

Emiroğlu’ndan Başkan Karaosmanoğlu’na ziyaret

Emiroğlu’ndan Başkan Karaosmanoğlu’na ziyaret sitemize 15 Kasım 2014 tarihinde eklenmiş ve 292 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, geçtiğimiz Eylül ayında göreve başlayan İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu’nu ağırladı. Emiroğlu’na yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, “Birlikte güzel işler yapacağımıza inancım tam” dedi.

“HEVES VE İSTEKLE GELDİM”

İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu ise Kocaeli’ye çok büyük heves ve istekle geldiğini belirtti. Emiroğlu, “Bu istek ve heves bana aynı zamanda büyükte bir güç verdi. Ben de İzmitimiz için çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum” diye görüşlerini aktardı.

ERSİN EMİROĞLU KİMDİR?

1969 Giresun doğumlu olan Ersin Emiroğlu, İstanbul Üniversitesi SBF Kamu Yönetimi Bölümünden 1990 yılında mezun oldu. İçişleri Bakanlığı’nın açtığı sınavı kazanarak 1992 yılında Bolu Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Ersin Emiroğlu, 1995 yılında Kastamonu Abana ilçe Kaymakamlığı’na başladı. 1998-2000 tarihleri arasında Diyarbakır Kulp Kaymakamlığı, 2000-2004 tarihleri arasında Balıkesir İvrindi Kaymakamlığı, 2004-2007 tarihleri arasında Mardin Nusaybin Kaymakamlığı görevinden sonra Eylül 2007-2011 tarihinde Sakarya Kaynarca Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. 2011 Kaymakamlık Kararnamesi ile AYDIN-Didim’e atanan Emiroğlu, son kararname ile İzmit Kaymakamlığına atandı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :