- Hoşgeldiniz

Düzce Valisi’nden Genel Sekreter Yazıcı’ya ziyaret

Düzce Valisi’nden Genel Sekreter Yazıcı’ya ziyaret sitemize 23 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve 469 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 Düzce Valisi’nden Genel Sekreter Yazıcı’ya ziyaret

Düzce Valisi Adnan Yılmaz Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı memnuniyet mesajları verildi. Konuk Vali Çiftçi, Kocaeli’nin olumlu yönde sürekli geliştiğini gözlemlediğini belirterek, Genel Sekreter Yazıcı’ya başarılar diledi.

 

ÖNEMLİ HİZMETLER ÜRETİLİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yazıcı’nın makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı memnuniyet mesajları verildi. Düzce Valisi Adnan Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade ederek Kocaeli’de önemli hizmetlere imza atıldığını söyledi. Yılmaz, Büyükşehir Genel Sekreteri Yazıcı’nın da bu hizmetlerin hayata geçirilmesinde çok büyük katkısı olacağına inandığına dikkat çekti.

VATANDAŞLARIN REFAHI İÇİN

Genel Sekreter Ersin Yazıcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Büyükşehir Belediyesi olarak her konudaKocaeli’nin model kent olması yönünde hizmet ürettiklerini aktardı. Yazıcı, kentin vizyonunu değiştirecek hizmetleri aralıksız hayata geçirdiklerini söyleyerek vatandaşların refahı için bu hizmetleri artırarak devam ettireceklerini aktardı.

yazici

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz